PL EN DE FR RU

25-lecie Miss Polski oraz Miss Supranational 2014

Dodano 2 grudnia 2014

5 i 7 grudnia 2014 roku w Krynicy-Zdroju odbędą się jubileuszowa 25. gala finałowa wyborów najpiękniejszej Miss Polski 2014 oraz finał międzynarodowego konkursu Miss Supranational z udziałem 71 kandydatek z całego świata.

Wielki finał najważniejszego w kraju konkursu piękności Miss Polski odbędzie się w tym roku w hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Krynicy-Zdroju. Z okazji jubileuszowej 25-tej edycji konkursu o koronę najpiękniejszej Polki w finale ubiegać będzie się aż 25 kandydatek wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach w całym kraju.

Zwyciężczyni prestiżowego konkursu Miss Polski 2014 będzie reprezentować nasz kraj na Miss World 2015. Rok temu podczas gali finałowej Miss Polski 2013 w Orlen Arenie w Płocku tytuł Najpiękniejszej otrzymała Ada Sztajerowska.

Galę 25-lecia Miss Polski 7 grudnia 2014 r. w Krynicy-Zdroju poprowadzą dwa wyjątkowe duety – Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Agnieszka Popielewicz i Zygmunt Chajzer. Transmisja na żywo odbędzie się na antenie telewizji Polsat od godz. 20:05.

Kandydatki podczas finałowej gali zaprezentują się w całej gamie kreacji, od strojów kąpielowych, przez stroje inspirowane folkiem, po suknie ślubne i eleganckie kreacje wieczorowe. 25 finalistek wystąpi w pokazach kolekcji Łukasza Jemioła, Violi Piekut, Self Collection, Folk Design, Kamili Gawrońskiej-Kasperskiej oraz Bizuu. Dziewczyny przy okazji prezentacji będą miały okazję pochwalić się nie tylko urodą, ale także osobowością i talentami.

Zapowiada się wieczór pełen atrakcji. Wyjątkowość wydarzenia podkreśli orkiestra Kukla Band, akompaniująca w trakcie pokazów. Uroczystą galę swoimi występami uświetnią: Marek Kaliszuk, zwycięzca programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Tomasz Szczepanik, twórca i lider grupy Pectus, Piotr Cugowski, wokalista zespołu Bracia oraz Stanisław Karpiel Bułecka i jego Future Folk.

5 grudnia 2014 r. 71 kandydatek z całego świata będzie starać się o tytuł najpiękniejszej w międzynarodowym konkursie Miss Supranational 2014. W tym roku będzie to szósta edycja konkursu. Pierwsza miała miejsce w 2009 roku w Płocku, w którym odbyły się sześć ostatnich finałowych gal Miss Polski. Tegoroczną galę Miss Supranational poprowadzą Maciej Dowbor i Ivan Podrez. Natomiast zespół LemON, żeńskie trio z Niemiec Elaiza i ukraińska piosenkarka Kamaliya uświetnią wieczór wyborów swoimi występami. Transmisja gali Miss Supranational 2014 również odbędzie się w telewizji Polsat na żywo od godz. 20:05 oraz w mediach zagranicznych.

Współorganizatorami konkursu Miss Polski 2014 i Miss Supranational 2014 są: HUMANEO i Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw. Partnerem projektów 25-lecie Miss Polski oraz Miss Supranational 2014 jest Województwo Małopolskie.

Anna Figiel

Facebook
Newsletter

Newsletter

Wprowadź swój adres email do formularza poniżej i bądź na bieżąco.

Newsletter OKIP