PL EN DE FR RU

XXVI Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdrój

Dodano 3 października 2016

Prezentowany i szeroko omawiany na Forum Ekonomicznym największy projekt powojennej Polski – Polska 3.0 jest kluczowy dla rozwoju wielu dziedzin polskiej gospodarki, stworzenia ekosystemu innowacji i reindustrializacji przemysłu.

Polska 3.0 brała udział w rozmowach Grupy Wyszehradzkiej. Poszczególne projekty programu Polska 3.0 szczegółowo omawiane były przez zespół  ekspertów na licznych panelach, dotyczących gospodarki, współpracy międzynarodowej i czwartej rewolucji przemysłowej, podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdrój.

Odbyła się również specjalna debata. „Polska 3.0”, w której udział wziął : Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Marek Gróbarczyk, Victoria Ivanova, Economic Affairs Officer, Inland Water Transport – związana z istotną dla Polski ONZ-etowską konwencję AGN, do której przystąpienie jest priorytetem Polski i która zakłada integrację sieci dróg śródlądowych od Europy Zachodniej po Wschodnią, aż po Ural.

Klastrowy program gospodarczy stanowi odpowiedz na potrzebę długofalowego planu rozwoju polskiej gospodarki, wspiera i wytwarza narzędzia do realizacji rządowego Planu na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Debata Polska 3.0 została zarekomendowana przez Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdrój jako jedna z najistotniejszych i najbardziej godnych uwagi.

Facebook
Newsletter

Newsletter

Wprowadź swój adres email do formularza poniżej i bądź na bieżąco.

Newsletter OKIP