PL EN DE FR RU

Największe chińskie targi w Europie – China Homelife Show w Poznaniu

Dodano 29 maja 2014

W dniach 28-30 maja 2014 roku w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywa się trzecia edycja targów China Homelife Show.

500 wystawców, 20 tysięcy produktów wysokiej jakości, zwiedzający z całej Europy oraz matchmaking to największe na starym kontynencie chińskie targi. China Homelife Show na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich to szansa dla importerów i przedsiębiorców, aby skorzystać z potencjału jaki posiada Daleki Wschód i  odkryć nowe możliwości biznesowe. Tegoroczne targi pokazują, że Chiny są zainteresowane współpracą z polskimi firmami.

Odwiedzający targi mogą zapoznać się z ofertą producentów z Chin, a także poznać odpowiedzi na pytania dotyczące współpracy handlowej z partnerami z Chin: jak bezpiecznie importować z Chin, jak maksymalnie ograniczyć ryzyko nieudanej transakcji, jakie są najdogodniejsze sposoby transportu towarów z Dalekiego Wschodu oraz jak skutecznie negocjować z chińskimi partnerami.

Wystawcy obecni na targach China Homelife Show mają bogate doświadczenie w handlu zagranicznym i dostarczają swoje towary m. in. do Europy, Australii, Japonii, Kanady i USA, gdzie ich produkty często są sprzedawane przez znane międzynarodowe sieci handlowe pod renomowanymi markami.

Na targach China Homelife Show obecny jest także Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw.

Targom China Homelife Show towarzyszyło dodatkowo China-Poland Matchmaking and Trade Forum, podczas którego eksperci dzielili się wiedzą i doświadczeniami na temat współpracy gospodarczej z partnerami z Chin.

Anna Figiel

Facebook
Newsletter

Newsletter

Wprowadź swój adres email do formularza poniżej i bądź na bieżąco.

Newsletter OKIP