PL EN DE FR RU

MIDEST 2013 – Światowe Targi Kooperacji Przemysłowej we Francji

Dodano 22 października 2013

W dniach 19-22 listopada 2013 roku w Paryżu odbędą się wiodące targi kooperacji przemysłowej MIDEST 2013 – w największym i najnowocześniejszym parku ekspozycyjnym we Francji. Udział w nich weźmie Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw.

Podczas tegorocznej edycji targów szczególną uwagą ma cieszyć się sektor energii. W MIDEST 2013 uczestniczyć będzie bardzo zaangażowany między innymi właśnie w tym zakresie Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw. Zaproszenie na targi otrzymał Prezes Klastra OKIP Bogdan Węgrzynek.

MIDEST są światowym liderem w dziedzinie kooperacji przemysłowej. Istniejące już od w 1971 roku targi umożliwiają przemysłowcom z całego świata nie tylko nawiązanie ważnych kontaktów, ale także zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, systemami produkcji i innowacjami prezentowanymi przez firmy z wielu branż.

Co roku 40 tysięcy odwiedzających z około 80 krajów, producentów reprezentujących wszystkie gałęzie przemysłu i branże przybywa na targi, aby spotkać się z aktualnymi i potencjalnymi dostawcami. MIDEST prezentować będą sektory takie jak: przetwórstwo metali, przetwórstwo chemiczne, elektronika, elektrotechnika, energetyka, automatyka, mikrotechnika, mikroelektronika, usługi dla przemysłu, obróbka drewna i innych materiałów, kolejnictwo, przemysł lotniczy, motoryzacja, budowa maszyn, maszyny rolnicze i budowlane, medycyna oraz oprzyrządowanie, formy, modele i prototypy.

Obecność przedstawicieli wielu narodów i regionów pozwala na zapoznanie się w jednym miejscu z ofertą podwykonawców z całego świata oraz zdobyć partnerów biznesowych. Wystawa MIDEST ściśle współpracuje z ponad 50 organizacjami branżowymi z różnych krajów, co znacząco wzmacnia jej międzynarodowy oddźwięk. Na targach wystawia się blisko 2 tysiące wystawców, w tym 40% spoza Francji. Gościem honorowym targów będzie po raz pierwszy Republika Południowej Afryki.

Anna Figiel

Facebook
Newsletter

Newsletter

Wprowadź swój adres email do formularza poniżej i bądź na bieżąco.

Newsletter OKIP