PL EN DE FR RU

Targi Markoz-System

Dodano 13 stycznia 2014

W dniach 7-9 marca 2014 roku w Zabrzu Targi Markoz-System organizują ogromne wydarzenie, jakim są międzynarodowe targi i festiwale sportów ekstremalnych, wodnych, lotniczych, górskich, motorowych, wędkarstwa, myślistwa, militariów i survivalu.

Każdego roku na marcowych międzynarodowych targach Markoz-System wystawia się około 200 wystawców z kraju i zagranicy, a odwiedza je około 10 tysięcy zwiedzających. To ogromna impreza, na którą od miesięcy czeka się z podekscytowaniem.

Największe w Polsce coroczne targi o zasięgu międzynarodowym organizowane są na terenach wystawienniczych w Zabrzu przez Targi Wrocławskie AGENCJA MARKOZ. To wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie obejmuje tematykę hobbystyczną, sportową, rozrywkową, show, aktywnego wypoczynku oraz turystyczną. Dla każdego znajdzie się coś interesującego.

W dniach 7-9 marca 2014 r. w Hala MOSiR przy ul. Matejki 6 w Zabrzu odbędą się wielkie XIII Międzynarodowe Targi Wędkarstwa, Myślistwa, Militariów i Survivalu – POŁOWY I ŁOWY 2014 oraz towarzyszący im X Ogólnopolski Festiwal Karpiowy – KARP FESTIWAL 2014. Są to jedne z największych imprez targowych w Polsce, skupiające całą branżę związaną z wędkarstwem, myślistwem, militariami i survivalem. Specyfiką tej imprezy jest obecność na niej polskich producentów, wytwarzających wysokiej klasy sprzęt i akcesoria w bardzo atrakcyjnych cenach. Jest to również doskonała okazja dla handlowców zapoznania się z dużym wyborem polskiego sprzętu i zawarcia kontraktów handlowych.

W tym samym czasie i miejscu miłośnicy wędkarstwa będą mogli uczestniczyć w III Szkole Wędkarstwa Muchowego i Spinningu Vision. Pokazy Szkoły Wędkarstwa Muchowego Vision obejmą pokazy technik i sposobów łowienia na sztuczną muchę, które zaprezentuje najbardziej utytułowany polski instruktor wędkarstwa muchowego. Po każdym pokazie chętni będą mogli spróbować jak rzuca się muchówką oraz wypróbować najnowszy sprzęt.

Dla głodnych mocnych wrażeń, od 7 do 9 marca 2014 r. w nowoczesnym obiekcie wystawienniczym Hali MOSiR w centrum Zabrza odbędą się kolejne, XIII Międzynarodowe Targi Sportów Ekstremalnych, Wodnych, Lotniczych, Górskich i Motorowych – SKOK ADRENALINY 2014, które z całą pewnością przysporzą przybyłym uczestnikom imprezy wielu niesamowitych emocji. Co roku targi te cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jednocześnie odbędzie się również XIII Salon Motocyklowo-Rowerowy i Tuningu BIKE – MOTO – SPORT 2014, który zadowoli miłośników uczucia adrenaliny osiąganej na jednośladach. Natomiast dla fanów nurkowania przygotowany jest po raz XIII Ogólnopolski Festiwal Nurkowania PODWODNY ŚWIAT 2014.

Targowym ekspozycjom będą partnerować liczne pokazy, konferencje i wiele innych ciekawych imprez towarzyszących. Targi Markoz-System w Zabrzu są fantastyczną okazją dla miłego spędzenia czasu przez całe rodziny, nie tylko męskiej jej części. Wszystkie Panie oraz młodzież ucząca się na wszystkie imprezy targowe mają wstęp wolny.

Wydarzenie jest także dobrym miejscem do biznesu. Organizowane co roku w marcu Targi Markoz-System ułatwiają znalezienie nowych partnerów i kontrahentów handlowych z kraju i zagranicy. Jest to również doskonała okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy właścicielami firm z poszczególnych branż. Na targi zaproszona jest liczna grupa hurtowych odbiorców z Rosji, Węgier, Czech, Słowacji i innych krajów Europy Wschodniej, a także Europy Zachodniej.

Z całą pewnością Targi w Zabrzu staną się ważnym wydarzeniem dla wymiany poglądów i informacji między uczestnikami, a także ułatwią obecnym na nich firmom osiągnięcie sukcesów rynkowych. Już po raz trzeci w międzynarodowych Targach Markoz-System uczestniczyć będzie Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw, który w tym roku wydarzenie objął Patronatem Honorowym.

Anna Figiel

Facebook
Newsletter

Newsletter

Wprowadź swój adres email do formularza poniżej i bądź na bieżąco.

Newsletter OKIP