PL EN DE FR RU

Polish Businesswoman Congress 2014

(Polski) Dodano 12 March 2014

28 marca 2014 roku w Centrum kongresowo – hotelowym Gromada w Warszawie odbędzie się Polish Businesswoman Congress 2014 – jeden z najważniejszych kongresów dedykowanych kobietom w Polsce, ale nie tylko.

Analiza kobiecego stylu zarządzania, inspiracje, z jakich czerpią przedsiębiorcze kobiety, przedsiębiorczość Polek na tle innych krajów Europy, możliwości inwestycyjne dla kobiet w różnych sektorach biznesu, budowanie kooperacji na polskim rynku i przedstawienie najważniejszych zadań stojących przed współczesnymi szefami to tylko niektóre z tematów, które zostaną poruszone na Polish Businesswoman Congress 2014.

Podczas kongresu wystąpią między innymi: Anna Szubert, Aneta Murakowska, dr Izabela Lenartowicz, Elżbieta Krokosz, Agnieszka Brytan – Jędrzejowska, Jolanta Grażyna Łukasiak-Malicka, Maria Jolanta Batycka-Wąsik, Ewa Plucińska, Danuta Terpiłowska, Kamila Rowińska i wiele innych znanych osobowości ze świata biznesu.

Kongres zostanie otwarty przez Jolantę Kwaśniewską, a swoja obecność już potwierdziły kobiety sukcesu reprezentujące szereg zupełnie innych branż, w których bezapelacyjnie odniosły ogromny sukces. Są to Ewa Minge, Małgorzata Potocka i Krystyna Kofta.

„Z pasji do sukcesu”, „Założyłam biznes i stanęłam w miejscu, czyli o tym, dlaczego nie rosną kobiece biznesy”, „Dream team, czyli o tym, jak budować najlepsze zespoły pracownicze”, „Moc brandingu i sztuka negocjacji w biznesie”, „Zgodnie z literą prawa…”, „Nowoczesne technologie dla Kobiet Biznesu”, „Finansowanie i pomnażanie kapitału”, „Jak cię widzą, tak cię piszą, czyli o tym jak być zdrową i zadbaną kobietą biznesu” to tematy kolejnych paneli dyskusyjnych.
Na Polish Businesswoman Congress 2014 pojawią się kobiety tworzące Zarząd Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw. Agnieszka Frysiak – Dyrektor Zarządzająca, która kilka tygodni wcześniej podczas XXI Forum Gospodarczego w Toruniu poprowadziła panel poświęcony kobietom w biznesie oraz Małgorzata Ligas – Wiceprezes Zarządu OKIP ds. Finansowych.

Izabela Okarmus

Facebook
Newsletter

Newsletter

Enter your email address into the subscription form below and stay up-to-date.

Newsletter OKIP