PL EN DE FR RU

Omniaklaster

Omniaklaster

Koordynator: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Innowacyjnych Przedsiębiorców

Omniaklaster, będący członkiem Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw, korzysta z zasobów i doświadczenia ekspertów organizacji parasolowej OKIP. Wpływa to na szczególną sytuację klastra, w której łączy się doświadczenie i wsparcie wielu ekspertów i osobistości ze świeżością spojrzenia i dynamiką działania młodego, żądnego sukcesów zespołu, stawiającego na inteligentne systemy i innowacyjne technologie.

Do powołania Omniaklastra przyczynili się jego dzisiejszy liderzy:

Zarząd Omniaklaster:

Prezes Zarządu – Tomasz Tarabański
Wiceprezes Zarządu – Barbara Biesiadecka
Wiceprezes Zarządu – Bogdan Węgrzynek

Adres siedziby: ul. Warstzauera 3, 31-057 Kraków

OMNIACAST

Omniaklaster posiada ogromny atut i jednocześnie zadanie na najbliższy czas, jakim jest wprowadzenie na rynek przełomowego produktu: innowacyjnego w skali światowej systemu OMNIACAST.

To nowatorskie rozwiązanie – zastępuję szereg stosowanych obecnie równolegle systemów – konsolidując je w jeden wielofunkcyjny system, o znacznie wyższych parametrach i wielu więcej funkcjonalnościach.

OMNIACAST – zupełnie nowa, niewyobrażalna dotychczas technologia, jest konkurencyjna miedzy innymi dla WiFi, Bluetooth, czy NFC i będzie pełnić poniższe funkcje:

ale także:

Od momentu wprowadzenia systemu OMNIACAST na rynek – wszystkie powyżej wymienione systemy będą mogły działać w jednym innowacyjnym rozwiązaniu.
Ponadto, system wykona dowolny przekaz cyfrowy (tekst, audio, video) do wszystkich obecnie istniejących urządzeń mobilnych takich jak: telefony GSM, smartfony, notebooki, tablety – co stanowi rozwiązanie innowacyjne na skalę światową.

Ten nowatorski produkt może zostać zastosowany w różnorodnych miejscach – czyniąc je przyjaznymi dla osób z grup dyskryminowanych lub zagrożonych wykluczeniem, jednocześnie przyczyniając się do spełnienia przez Polskę unijnych wymogów dotyczących niedyskryminacji rożnych grup obywateli. Do tych miejsc zaliczamy miedzy innymi: urzędy, dworce, lotniska, kina, teatry, filharmonie, sale koncertowe, banki, stadiony,szkoły i uczelnie.

Ponadto, dzięki zastosowaniu specjalnego odbiornika dla osób niewidomych z systemem czytania i interpretatorem Braille’a – OMNIACAST zagwarantuje równy dostęp do ww. miejsc, również dla niewidomych.

Kolejnym z modułów systemu OMNIACAST, będzie system OMNIAMED – odpowiadający na potrzeby osób stale zażywających rożnego rodzaju leki, oraz osób starszych (często samotnych) wymagających opieki, nadzoru, czy wezwania pomocy.

Kontakt:

e-mail: biuro@omniaklaster.pl, tel.: +48 12 431 07 77

Facebook
Newsletter

Newsletter

Wprowadź swój adres email do formularza poniżej i bądź na bieżąco.

Newsletter OKIP