PL EN DE FR RU

Międzynarodowe Spotkania Szkoleniowe – Profilaktyczne Bilanse Biologiczne

Dodano 16 lutego 2014

W dniach 8 i 9 marca 2014 roku w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Spotkania Szkoleniowe „Profilaktyczne Bilanse Biologiczne PBB – Medycyna Zdrowia”.

Profilaktyczne Bilanse Biologiczne to najnowocześniejszy program badań, uwzględniający wszystkie układy organizmu człowieka. To wyjątkowe narzędzie kompleksowej oceny stanu zdrowia pacjenta, dające specjalistom możliwość stosowania w pełni spersonalizowanej terapii i profilaktyki. Na podstawie PBB można także tworzyć indywidualne programy zdrowotne.

Dołącz do grona ekspertów PBB, poznaj światowe osiągnięcia w zakresie medycyny zdrowia i stosuj je już w Polsce! Alameda ogłasza nabór do rocznych szkoleń modułowych PBB 2014, kierowanych do lekarzy i dietetyków. Spotkania szkoleniowe zapewniają o najistotniejszych zagadnieniach medycyny zapobiegawczej oraz praktyczną naukę interpretacji Profilaktycznych Bilansów Biologicznych PBB.

Całość cyklu jest prowadzona przez dr Marc Peignier, eksperta z ramienia Francuskiego Stowarzyszenia Lekarzy na rzecz Medycyny Zapobiegawczej Mediprevent.

Dodatkowe informacje za stronie www.alameda.com.pl (sekcja dla lekarzy i dietetyków) lub telefonicznie u konsultantów firmy Alameda pod numerem 504 095 905 oraz 531 095 905.

Facebook
Newsletter

Newsletter

Wprowadź swój adres email do formularza poniżej i bądź na bieżąco.

Newsletter OKIP