PL EN DE FR RU

Międzynarodowe Targi Markoz 2015 w Zabrzu

Dodano 1 listopada 2014

Podwodny_2015_184 x 124    Brać Łowiecka_05A4_2015_spad po 3 mm

GazetaGliwicka_2015_265x168mm   201519

6-8 marca 2015 roku, Hala MOSiR w Zabrzu, ul. Matejki 6

Co roku na międzynarodowych targach Markoz swoją ofertę przedstawia około 200 wystawców z różnych branż z kraju i zagranicy. Około 10 tysięcy zwiedzających, którzy przybywają wówczas do Zabrza, ma okazję uczestniczyć w wyjątkowej imprezie o zasięgu międzynarodowym. Na największe w Polsce targi organizowane są na terenach wystawienniczych w Zabrzu przez Agencję Markoz od miesięcy czeka się z podekscytowaniem.

To niecodzienne wydarzenie porusza się w tematyce hobbystycznej, sportowej, rozrywkowej, aktywnego wypoczynku i turystycznej. Dla każdego znajdzie się coś interesującego. Podczas trzech dni targów na odwiedzający będą mogli zapoznać się z interesującą ofertą handlową wystawców i m.in. zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach sprzęt i akcesoria, ale także uczestniczyć w licznych pokazach, konkursach dla publiczności, panelach dyskusyjnych i ciekawych imprezach towarzyszących. Targi Markoz w Zabrzu są fantastyczną okazją dla miłego spędzenia czasu nie tylko przez mężczyzn, ale przez całe rodziny. Wszystkie Panie oraz młodzież ucząca się mają na przyszłoroczne targi 2015 wstęp bezpłatny.

XIV Międzynarodowe Targi Sportów Ekstremalnych Skok Adrenaliny z całą pewnością zapewnią uczestnikom imprezy wielu niesamowitych emocji. Co roku targi te cieszą się ogromnym zainteresowaniem. XIV Międzynarodowe Targi Połowy I Łowy oraz towarzyszący im XI Ogólnopolski Festiwal Karpiowy – Karp Festiwal to jedne z największych imprez targowych w Polsce, skupiające całą branżę związaną z wędkarstwem, myślistwem, militariami i survivalem. Specyfiką tej imprezy jest obecność na niej polskich producentów, wytwarzających wysokiej klasy sprzęt i akcesoria w bardzo atrakcyjnych cenach.

Organizowane co roku w marcu Targi Markoz ułatwiają znalezienie nowych partnerów i kontrahentów handlowych z kraju i zagranicy. Jest to również doskonała okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy właścicielami firm z poszczególnych branż. Już po raz czwarty w międzynarodowych Targach Markoz uczestniczyć będzie Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw, który ponadto objął wydarzenie Patronatem Honorowym.

Więcej informacji na: www.markoz.pl

Facebook
Newsletter

Newsletter

Wprowadź swój adres email do formularza poniżej i bądź na bieżąco.

Newsletter OKIP