PL EN DE FR RU

Prof. Paweł Soroka wspiera OKIP

Dodano 24 października 2013

Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw wzbogacił się o ogrom wiedzy prof. dr hab. Pawła Soroki. Profesor wykłada na wyższych szkołach w całym kraju oraz czynnie działa w wielu organizacjach pozarządowych, a od b.r. wspomaga swoją wiedzą OKIP.

Profesor Paweł Soroka piastuje stanowisko członka Senatu w Warszawskiej Szkole Zarządzania – Szkole Wyższej. Angażował się w działania uczelni m.in. kierując lub uczestnicząc w przedsięwzięciach badawczych.

Jest on także koordynatorem Polskiego Lobby Przemysłowego im. Eugeniusza Kwiatkowskiego. Prof. Soroka jest współautorem wielu opinii, stanowisk jak i ekspertyz dotyczących polityki przemysłowej, przekształceń własnościowych i restrukturyzacji strategicznych branż i dziedzin polskiej gospodarki, w tym kompleksu wojskowo-przemysłowego, które przekazywane są najwyższym władzom w Polsce.

Doświadczenie w sprawach międzynarodowych stosunków jest bardzo pomocne w obecnej dobie rozwoju. Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw stawia na wielonarodową współpracę, która sprawia, że rozwój firm współtworzących klaster wyróżnia innowacyjność oraz efektywność w działaniach.

Profesje Pawła Soroki są bardzo bliskie inicjatywom OKIPu, dlatego nawiązana współpraca (Profesor jest członkiem Rady Klastra OKIP) nabiera z każdym dniem siły i przebicia. Horyzont możliwości poszerza się z każdą chwilą.

Facebook
Newsletter

Newsletter

Wprowadź swój adres email do formularza poniżej i bądź na bieżąco.

Newsletter OKIP