PL EN DE FR RU

Cluster Chess Open 2014

Dodano 27 października 2014

Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na Międzynarodowy Turniej Szachowy „Cluster Chess Open”, który odbędzie się 23 listopada 2014 r. w Żorach.

Organizatorem Międzynarodowego Turnieju Szachowego „Cluster Chess Open” jest Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Żorach.

Patronat nad „Cluster Ches Open” objął Prezydent Miasta Żory.

Celem Międzynarodowego Turnieju Szachowego „Cluster Chess Open” jest popularyzacja i upowszechnienie gry w szachy, promocja Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. oraz promocja Miasta Żory. Jest to wyjątkowy turniej dla miłośników królewskiej gry, który rozegrany ma zostać w dobrej, sportowej atmosferze. Będzie on także okazją do nawiązania kontaktów biznesowych.

Pula nagród to 8000 zł. Turniej zostanie rozegrany w siedzibie ARP Sp. z o.o., ul. Boczna 10, Żory – budynek Polish Wood Cluster. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia do 20.11.2014 r. na stronie www.chessarbiter.com lub na e-mail bogdan.obrochta@gmail.com – ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Wpisowe 35 zł. GM, IM, WGM, WIM – zwolnieni z wpisowego.

Więcej informacji organizacyjnych znajduje się w Komunikacie w załączniku.

Zapraszamy!

Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw

Cluster Chess Open

Facebook
Newsletter

Newsletter

Wprowadź swój adres email do formularza poniżej i bądź na bieżąco.

Newsletter OKIP