PL EN DE FR RU

Międzynarodowe Targi Markoz 2015 w Zabrzu

Dodano 1 listopada 2014

W dniach 6-8 marca 2015 roku w hali MOSiR w Zabrzu odbędą się Targi Markoz: XIV Targi sportów ekstremalnych, wodnych, motorowych, lotniczych, górskich i motorowych Skok Adrenaliny 2015, XIV Międzynarodowe Targi Wędkarskie Połowy i Łowy 2015, XI Międzynarodowy Festiwal Karpiowy, IV Szkoła Wędkarstwa Muchowego i Spinningu oraz I Międzynarodowy Zlot Miłośników Spinningu.

W marcu 2015 roku w Polsce odbędzie się impreza, która od wielu lat na stałe zagościła w kalendarzu targowym miłośników wędkarstwa, adrenaliny i sportów ekstremalnych. Organizatorem międzynarodowych targów w Zabrzu jest Agencja Markoz, która już po raz 14-ty zaprasza na targi.

Co roku na międzynarodowych targach Markoz swoją ofertę przedstawia około 200 wystawców z różnych branż z kraju i zagranicy. Około 10 tysięcy zwiedzających, którzy przybywają wówczas do Zabrza, ma okazję uczestniczyć w wyjątkowej imprezie o zasięgu międzynarodowym. Na największe w Polsce targi organizowane są na terenach wystawienniczych w Zabrzu przez Agencję Markoz od miesięcy czeka się z podekscytowaniem.

W dniach 6-8 marca 2015 roku w Zabrzu odbędą się targi Markoz:

To niecodzienne wydarzenie porusza się w tematyce hobbystycznej, sportowej, rozrywkowej, aktywnego wypoczynku i turystycznej. Dla każdego znajdzie się coś interesującego. Podczas trzech dni targów na odwiedzający będą mogli zapoznać się z interesującą ofertą handlową wystawców i m.in. zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach sprzęt i akcesoria, ale także uczestniczyć w licznych pokazach, konkursach dla publiczności, panelach dyskusyjnych i ciekawych imprezach towarzyszących. Targi Markoz w Zabrzu są fantastyczną okazją dla miłego spędzenia czasu nie tylko przez mężczyzn, ale przez całe rodziny. Wszystkie Panie oraz młodzież ucząca się mają na przyszłoroczne targi 2015 wstęp bezpłatny.

XIV Międzynarodowe Targi Sportów Ekstremalnych Skok Adrenaliny z całą pewnością zapewnią uczestnikom imprezy wielu niesamowitych emocji. Co roku targi te cieszą się ogromnym zainteresowaniem. XIV Międzynarodowe Targi Połowy I Łowy oraz towarzyszący im XI Ogólnopolski Festiwal Karpiowy – Karp Festiwal to jedne z największych imprez targowych w Polsce, skupiające całą branżę związaną z wędkarstwem, myślistwem, militariami i survivalem. Specyfiką tej imprezy jest obecność na niej polskich producentów, wytwarzających wysokiej klasy sprzęt i akcesoria w bardzo atrakcyjnych cenach.

Organizowane co roku w marcu Targi Markoz ułatwiają znalezienie nowych partnerów i kontrahentów handlowych z kraju i zagranicy. Jest to również doskonała okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy właścicielami firm z poszczególnych branż. Już po raz czwarty w międzynarodowych Targach Markoz uczestniczyć będzie Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw, który ponadto objął wydarzenie Patronatem Honorowym.

Więcej informacji na: www.markoz.pl

https://www.youtube.com/watch?v=4HEfkzhAlZw&feature=youtu.be

Anna Figiel

Facebook
Newsletter

Newsletter

Wprowadź swój adres email do formularza poniżej i bądź na bieżąco.

Newsletter OKIP