PL EN DE FR RU

Zaproszenie na „Błękitny Marsz Pokoju”

Dodano 19 września 2016

Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw serdecznie zaprasza na „Błękitny Marsz Pokoju”

24 września 2016 r.

Start: godz. 14.00 ul. Nowy Świat 18, Warszawa

blekitny_marsz_mat_pras_625

Sekretarz Generalny ONZ, Ban Ki-Moon, 7 maja 2015r., Gdańsk, Polska

Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ i Ośrodek Informacji ONZ w Warszawie (UNIC/Warsaw) przy współpracy z ELSA Poland oraz Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w drugiej edycji ‘Błękitnego Marszu Pokoju’, którego hasło przewodnie brzmi: #ChcePokojuNaSwiecie

Tegoroczny marsz nawiązuje do Międzynarodowego Dnia Pokoju #‎DayofPeace obchodzonego 21 września oraz 16. Celu Zrównoważonego Rozwoju: „Pokój, Sprawiedliwość i Silne Instytucje”.

Marsz rozpocznie się w sobotę 24 września 2016 r. o godz. 14.00, przy zbiegu ulic Nowego Światu (nr 18) i Smolnej w Warszawie. Trasa przemarszu (1,8 km) będzie biegła wzdłuż Traktu Królewskiego i zakończy się na Placu Zamkowym pod Kolumną Zygmunta.

Wesprzyj tą akcję! Pokaż, że idea pokoju nie jest Ci obojętna. Zrób sobie zdjęcie z hasłem przewodnim  #ChcePokojuNaSwiecie i opublikuj na swoim profilu FB, Twitter, Instagram i innych używając hasztagów: #ChcePokojuNaSwiecie oraz #DayofPeace

Pokój na świecie zaczyna się w nas samych! Jeśli, tak jak my, chcesz pokoju na świecie, dołącz do nas! Weź udział w marszu!

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/526339164238562/

Zobacz filmik z zeszłorocznego Błękitnego Marszu Pokoju: https://youtu.be/apgcn6nCARU

Facebook
Newsletter

Newsletter

Wprowadź swój adres email do formularza poniżej i bądź na bieżąco.

Newsletter OKIP