PL EN DE FR RU

DNV GL Oil & Gas organizuje seminarium w Holandii

Dodano 8 stycznia 2014

W dniu 13 lutego 2014 roku DNV GL Oil & Gas organizuje seminarium „Przepływ wywołujący wibracje: przyczyną awarii w rurociągach i instalacjach”. Wydarzenie odbędzie się w DNV GL Oil & Gas w Groningen w Holandii.

DNV GL przeprowadzają badania i innowacje w ramach kluczowych obszarów technologicznych, aby stworzyć bezpieczną i zrównoważoną przyszłość. Są wiodącymi doradcami technicznymi światowego przemysłu naftowego i gazowego oraz czołowymi ekspertami łańcuchu wartości energii, w tym odnawialnych źródeł energii i efektywności energetycznej. Objęli również pozycję jednej z trzech najlepszych jednostek certyfikujących na świecie. Działają w ponad 100 krajach. 13 lutego 2014 roku organizują w Holandii spotkanie, na które zaproszony został Bogdan Węgrzynek, Prezes Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw.

Seminarium jest platformą specjalistów, która pozwoli dowiedzieć się więcej na temat różnych badań i spraw związanych z awariami w rurociągach i instalacjach spowodowanych przez wibracje wywołane przepływem. Odbędzie się w zakładach w Groningen w Holandii, dzięki czemu będzie możliwe zwiedzanie laboratoriów DNV GL Oil & Gas.

Wydarzenie o charakterze międzynarodowym uświetnią swoją obecnością i podzielą się wiedzą prelegenci z Holandii, Wielkiej Brytanii i Norwegii. Seminarium będzie obejmowało przegląd usług, przedstawienie przyczyn i skutków związanych z pulsacjami i wibracjami, omówienie wirów w rurach gazowych powodujących zmęczenie w małych połączeń wiertniczych, modelowania i doświadczeń praktycznych dotyczące drgań rurociągów, omówienie drgań maszyn wirujących oraz przegląd projektowania i technicznego wykorzystania GASFIP i przedstawienie praktycznych przykładów.

Anna Figiel

Facebook
Newsletter

Newsletter

Wprowadź swój adres email do formularza poniżej i bądź na bieżąco.

Newsletter OKIP