PL EN DE FR RU

Kibicujemy siatkarzom plażowym w Starych Jabłonkach!

Dodano 16 lipca 2013

Członkowie Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw zasiedli w loży VIP dopingując zawodników walczących o zwycięstwo w Mistrzostwach Świata w Piłce Plażowej odbywających się w Starych Jabłonkach.

Przedstawiciele środowiska klastrowego na specjalne zaproszenie starosty ostródzkiego Włodzimierza Brodiuka oraz głównego organizatora pierwszej w Polsce imprezy siatkarskiej rangi Grand Slam, wielbiciela zabytków Andrzeja Dowgiałło przybyli na Mazury.

Wspólne dopingowanie sportowców, jak również nawiązanie znajomości i podjęcie dialogu w sprawach najistotniejszych dla klastrowiczów to główne powody obecności członków Klastera Innowacyjnych Przedsiębiorstw w Starych Jabłonkach.

Mistrzostwa Świata w piłce plażowej przyciągnęły nie tylko środowiska klastrowe zaangażowane w rozwój najmłodszych, ale również współpracujących z nimi zawodników. W Starych Jabłonkach pojawili się sportowcy obecnie rozwijający swe kariery i byli mistrzowie, którzy po zakończeniu przygody ze sportem postanowili zaktywizować młodzież i zaangażować się w pomoc tym, których sportowy start jest znacząco ograniczony. Na trybunach pojawili się między innymi: Artur Siódmiak – mistrz świata w Piłce Ręcznej, założyciel Akademii Piłki Ręcznej, organizator obozów sportowych dla dzieci; Piotr Gruszka – wicemistrz świata i mistrz Europy, współzałożyciel szkoły piłki siatkowej; kadra skoczków narciarskich i wielu innych.

– „Zorganizowanie mistrzostw na tak wysokim poziomie, w skali światowej, jak również zgromadzenie w uroczych Starych Jabłonkach tak szerokiej widowni kibicującej nie tylko polskim, ale również zagranicznym reprezentacjom to niezwykła promocja naszego regionu oraz niebywały sukces organizatorów, sponsorów i wszystkich osób, które swoją ciężką pracą przyczyniły się do sukcesu tej imprezy” – zaznaczył starosta Ostródy, Włodzimierz Brodiuk.

Facebook
Newsletter

Newsletter

Wprowadź swój adres email do formularza poniżej i bądź na bieżąco.

Newsletter OKIP