PL EN DE FR RU

Polish Businesswoman Congress 2014

Dodano 12 marca 2014

28 marca 2014 roku w Centrum kongresowo – hotelowym Gromada w Warszawie odbędzie się Polish Businesswoman Congress 2014 – jeden z najważniejszych kongresów dedykowanych kobietom w Polsce, ale nie tylko.

Analiza kobiecego stylu zarządzania, inspiracje, z jakich czerpią przedsiębiorcze kobiety, przedsiębiorczość Polek na tle innych krajów Europy, możliwości inwestycyjne dla kobiet w różnych sektorach biznesu, budowanie kooperacji na polskim rynku i przedstawienie najważniejszych zadań stojących przed współczesnymi szefami to tylko niektóre z tematów, które zostaną poruszone na Polish Businesswoman Congress 2014.

Podczas kongresu wystąpią między innymi: Anna Szubert, Aneta Murakowska, dr Izabela Lenartowicz, Elżbieta Krokosz, Agnieszka Brytan – Jędrzejowska, Jolanta Grażyna Łukasiak-Malicka, Maria Jolanta Batycka-Wąsik, Ewa Plucińska, Danuta Terpiłowska, Kamila Rowińska i wiele innych znanych osobowości ze świata biznesu.

Kongres zostanie otwarty przez Jolantę Kwaśniewską, a swoja obecność już potwierdziły kobiety sukcesu reprezentujące szereg zupełnie innych branż, w których bezapelacyjnie odniosły ogromny sukces. Są to Ewa Minge, Małgorzata Potocka i Krystyna Kofta.

„Z pasji do sukcesu”, „Założyłam biznes i stanęłam w miejscu, czyli o tym, dlaczego nie rosną kobiece biznesy”, „Dream team, czyli o tym, jak budować najlepsze zespoły pracownicze”, „Moc brandingu i sztuka negocjacji w biznesie”, „Zgodnie z literą prawa…”, „Nowoczesne technologie dla Kobiet Biznesu”, „Finansowanie i pomnażanie kapitału”, „Jak cię widzą, tak cię piszą, czyli o tym jak być zdrową i zadbaną kobietą biznesu” to tematy kolejnych paneli dyskusyjnych.

Na Polish Businesswoman Congress 2014 pojawi się kobieta tworząca Zarząd Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw – Małgorzata Ligas – Wiceprezes Zarządu OKIP ds. Finansowych.

Izabela Okarmus

Facebook
Newsletter

Newsletter

Wprowadź swój adres email do formularza poniżej i bądź na bieżąco.

Newsletter OKIP